Samsung pracuje na modelu Galaxy On7 (2016) s lepším displejem a selfie fotoaparátem

0

Samsung Galaxy On7Letos už jsme mohli vidět docela dost obnovených smartphonů od Samsungu a teď to vypadá, že přijde další. Korejská společnost pracuje na modelu Galaxy On7 (2016), který nahradí původní On7 z minulého roku.

Jak můžete vidět na obrázku níže, odhalil nám to indický portál pro sledování zásilek Zauba. Několik součástek pro Samsung SM-G610F bylo dovezeno na subkontinent za účelem testování. Protože On7 z minulého roku má modelové číslo SM-G600, je jasné, že jde o jeho nástupce.gsmarena_002Seznam nám naštěstí odhaluje také některé základní specifikace obnoveného modelu On7. Telefon přijde s funkcí dual-SIM (druhým slot je pro SIM a microSD), 13 MP zadní kamerou, 8 MP předním selfie fotoaparátem a 1080p Full HD dotykovým displejem.

Předchůdce si musel vystačit s rozlišením 720p a 5 MP selfie kamerkou, takže se jedná bezesporu o vítané upgrady. Původní On7 měl také hlavní fotoaparát s rozlišením 13 MP, takže zde se nejspíše vylepšení nedočkáme. Doufejme, že došlo k určitému zlepšení i v jiných oblastech, jako je například velikost operační paměti nebo vnitřního úložiště.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here