Samsung potvrzuje Samsung Galaxy S6 Active

0

V minulých dnech se na internetu objevily spekulace o tom, že Samsung chystá robustnější variantu své vlajkové lodi Galaxy S6 s přídomkem Active. Samsung dnes omylem tyto spekulace potvrdil i se specifikacemi na svém webu, když přidal S6 Active do katalogu.

 Samsung-Galaxy-S6-Active Samsung-Galaxy-S6-Active (1) Samsung-Galaxy-S6-Active (2)

Přesně jak se očekávalo ponese Samsung Galaxy 6 Active 5,1″ displej s QuadHD (2560 x 1440px). O vnitřní výkon se postará osmijádrový procesor Exynos 7420 spolu se třemi gigabajty paměti RAM. Dostupná by měla být pouze verze s 32GB pamětí, která ,stejně jako v původní S6/S6Edge, nepůjde rozšířit o paměťové karty. Všechny ostatní specifikace jsou stejné jako u Galaxy S6 včetně fotoaparátů, 2550 mAh baterii nebo měřič tepu.

Rozdíly najdeme hlavně v designové stránce, protože, jak můžete vidět na fotografiích, design S6 Active a S6 je samozřejmě naprosto rozdílný. Samsung Galaxy S6 Active láká mimo jiné i na odolnost proti vodě (až do hloubky jednoho a půl metru na třicet minut) a prachu. Další skvělou vlastností je aplikace Activity Zone, kterou je třeba aktivovat kódem, který se nachází na boční straně modelu. V aplikaci nalezneme funkce, jako je například barometr, kompas, stopky, počasí a zkratku do S Health aplikace.

Na fotkách prozatím nalezneme Samsung Galaxy S6 Active s logem amerického operátora AT&T, ale snad se brzy dočkáme i u nás. Cena nebyla doposud stanovena.

  Samsung-Galaxy-S6-Active (4)Samsung-Galaxy-S6-Active (3)  Samsung-Galaxy-S6-Active (5)

Zdroj: phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here