Samsung oznámil pět nových barev pro Galaxy S4

0

Galaxy S4 new colors

Stejně jako v minulém roce, ani tentokrát Samsung nezapomněl na širokou paletu barevných variant, ve kterých nabízí svou aktuální vlajkovou loď. Během nedávné tiskové konference korejský výrobce oznámil, že Galaxy S4 bude v nejbližší době nabízet v pěti nových barvách, konkrétně v modré Blue Arctic, fialové Purple Mirage, červené Red Aurora, hnědé Brown Autumn a růžové Pink Twilight.

Pokud do seznamu přidáme dvě původní barvy, tedy černou Black Mist a bílou White Forst, ve kterých se Galaxy S4 začalo prodávat na konci dubna, vyjde nám, že Samsung svou vlajkovou loď nabízí v sedmi barevných provedeních. Zákazníci tedy mají při výběru smartphonu výběr, jaký nenabízí žádný jiný výrobce.

Kdy se objeví Samsung Galaxy S4 v nových barvách, zatím není jasné. V USA už se smartphone začal prodávat v červené barvě s obchodním označením Red Aurora, a to exkluzivně u mobilního operátora AT&T. Je však jistě jen otázkou času, kdy se vlajková loď korejského výrobce objeví v pěti nových barvách také na českém trhu.

Galaxy S4 Aurora Red AT&T
Samsung Galaxy S4 v barevném provedení Red Aurora, které je v současné době dostupné jen u amerického mobilního operátora AT&T

zdroj: Gotta Be Mobile

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here