Samsung ohlásil 10 milionů prodaných Galaxy Note

0

Není tomu ani 5 měsíců, co se Samsung pyšnil tím, že se jeho tak trochu experimentálního tabletofonu Galaxy Note celosvětově prodalo 5 milionů kusů a již tady máme pokoření dalšího velkého čísla.

Tento týden, tedy necelý rok od zahájení prodejů telefonu v Evropě a Asii, Samsung u příležitosti uvedení Galaxy Note 10.1 ve Spojených státech oznámil, že celosvětově udal více než 10 milionů kusů tohoto 5.3“ velikého telefonu.

V podstatě se dá tedy říci, že jeho prodeje zůstali od začátku takřka stejné. Prvního milionu jsme se totiž dočkali přibližně po prvním měsíci, 5 milionů po 5 měsících a 10 milionů přibližně po 10.

Ačkoliv jde vzhledem k podstatě telefonu a jeho zaměření na ne-úplně mainstreamový trh o nepochybný úspěch, tak v konkurenci ostatních telefonů od Samsungu o žádné extrémně veliké číslo nejde.

I prvních dvou generací Samsungu Galaxy S se totiž prodalo více než dvakrát tolik a Galaxy S III dokonce 10 milionovou hranici pokořil již dva měsíce od začátku prodeje, tedy v podstatě 5 krát rychleji.

Tak či tak jde o poslední větší úspěch prvního Galaxy Note, již za necelé tři týdny bude totiž 29. srpna na unpacked události představen jeho nástupce, Galaxy Note 2.

Zdroj: samsungtomorow

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here