Samsung letos očekává přes 50 milionů prodaných Galaxy S6 zařízení

0

Na začátku toho měsíce analytik ze CitiBank předpověděl, že Samsung prodá 46 milionů chytrých telefonů řady Galaxy S6 před koncem tohoto roku. Nyní se čísla kvůli novým odhadům změnila. Severokorejská společnost by údajně mohla poskytnout S6 modely (počítáme i S6 Edge) až více než padesátce milionů uživatelů.

6

Tento nový úsudek pochází od poskytovatele odhadů trhu DRAMeXchange / TrendForce sídlící v Taiwanu. Samsung by měl údajně prodat 22 milionů telefonů Galaxy S6 v druhém čtvrtletí (duben-červen), 16 milionů ve třetím (červenec-září) a nejméně 12 v posledním(říjen-prosinec).

V případě, že to ještě nevíte, modely Galaxy S6 a Galaxy S6 edge se dostanou k novým uživatelům již 10.dubna (i když ještě nejspíš nebudou k dispozici všechny barevné varianty). Zatímco v některých zemích (jako Spojené království) již Samsung hojně přijímá objednávky předprodeje, Američané si budou muset počkat až do dubna.

5

Obě dříve zmíněná zařízení poběží na vylepšené verzi Androidu 5.0 Lollipop nazvané TouchWiz, přičemž za plynulým chodem zařízení bude stát vlastní procesor Samsungu 64-bitový Exynos 7 Octa 7420. Stejně tak budou obě vybaveny Quad HD displejem a úložnou kapacitou až 128 GB. Hlavním rozdílem pak je, že telefon S6 nabízí klasický displej, zatímco edge verze sází na jeho zakřivení po pravé i levé straně.

Myslíte, že se Samsungu skutečně podaří prodat 50 milionů těchto dvou modelů do konce roku?

zdroj: http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here