Headset virtuální reality Samsung Gear VR představen v obrazech

0

Předmět virtuální reality není sám o sobě novinkou, nicméně jeho koncept nabírá pořádně na obrátkách až v současné době, kdy byly oznámeny realizovatelné komerční produkty. V čele těchto závodů stojí určitě společnost Oculus, která nám přinesla na trh zařízení Rift, headset pro virtuální realitu. Brzy se o toto téma začali zajímat i zaměstnanci Samsungu. Netrvalo dlouho a firma již debutuje se svým vlastním zařízením nazvaným Samsung Gear VR.

1

 

Je důležité zmínit, že ve vývoji Gear VR sehrála velkou roli samotná Oculus, což také dává na odiv označení „Powered by Oculus“ na boku zařízení. Markantním rozdílem mezi produkty dvou dříve jmenovaných společností je, že Gear VR bude vyžadovat přístroje podporující Android. (Samsung nejspíš počítá s novinkou Note 4) Tento důležitý fakt vyžaduje velký zájem developerů vykazujících podporu nového dílka. Firma Samsung tedy nedávno představila věčně nenasytným očím jeho podobu v obrázcích. Pojďme si nový produkt prohlédnout a zjistit, co bude umět.

Samsung Gear VR nabídne funkce hraní her, sledování filmů, sledování videí v rozhraní 360 stupňů a možnost virtuální výuky.

2

Headset může být propojen s Galaxy Note 4 k vychutnání si nejrůznějšího obsahu virtuální reality. Quad-HD super AMOLED displej zaručí perfektní projekci 3D náplně.

3

Další zajímavostí je široké pole vidění. Přístroj zaručí úhel pohledu 96 stupňů a možnost pohybovat se i v módu 360 stupňů.

4

Na posledních dvou obrázcích si můžete prohlédnout rozměry zařízení a rozmístění tlačítek a vstupů.

6

5

Budete chtít být jednou vlastníky headsetu virtuální reality nebo se bez této hračky obejdete?

zdroj: http://www.phonearena.com

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here