Samsung Galaxy Tab 10.1 se může znovu prodávat v Austrálii

1

Samsung vs apple

Možná jste to ani nezaregistrovali, ale současně s nedávnou patentovou válkou o zákaz prodeje Honeycomb tabletu Samsung Galaxy Tabu 10.1 v Evropě probíhal naprosto identický, a bohužel se stejným, ne-li ještě horším výsledkem, končící soudní spor u protinožců v Austrálii.

Tablet se zde nesměl vůbec prodávat, což samozřejmě Samung nesl poměrně špatně a párkrát se tak pokusil poměrně kousavě odpovědět Applu. Jednou z takových akcí byl například bojkot zahájení prodeje iPhone 4S.

Před pár dny, tedy z pohledu vánočních prodejů doslova na poslední chvíli, ale tamní soud otočil a zákaz prodeje Galaxy Tabu 10.1 zrušil. Jde tak snad o první pořádné vítězství Samsungu nad Applem a doufejme, že ne poslední.

A nakonec jen tak pro zajímavost, Apple se rozhodl podat k německému soudu návrh na zákaz prodeje i speciálně upravené verze Galaxy Tabu 10.1. Zda mu to vyjde je jen ve hvězdách, nicméně vzhledem k dřívějšímuvývoji bych se jeho výhře ani moc nedivil.

Zdroj: reuters

1 komentář

  1. Další žaloba ? To už si apple dělá legraci, ne ?! Jasně, umřel jim Jobs tak jsou v pr…. A nemůžou dělat nic jinýho než jen dávat někoho k soudu. Apple je tak ubohej… Všechno předražený jako prase… Jen to.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here