Samsung Galaxy S8 přijde možná kvůli problémům s modelem Note 7 dříve a ve dvou variantách!

0

samsung-galaxy-s7-edgeOdvolání modelu Galaxy Note7 není pro Samsung samozřejmě vůbec pozitivní, a to hlavně kvůli logickému zhoršení pověsti této značky. To však není jediný problém, jelikož model Note 7 se již nikdy nezbaví nálepky „mobilu, který vybuchuje“. To zřejmě korejskou společnost může vést k názoru, že teprve až v roce 2017 představí novou vlajkovou loď Galaxy S8, zapomenou zákazníci na skandál s telefony Note 7.

Samozřejmě jde zatím pouze o zvěst, takže nemáme žádné detaily a nevíme, zda bude model S8 představen v příštím roce o dost dříve, než S7 v roce tomto.

Jiný zdroj dále tvrdí, že Samsung ve skutečnosti nepracuje jen na jedné, ale na dvou variantách S8, což odporuje dřívějšímu tvrzení. Samozřejmě to nemusí nutně znamenat, že budou skutečně představeny dva telefony, jelikož jsme zatím v raných fázích vývojového cyklu. Modely by měly nést označení SM-G950 a SM-G955 a prý jsou oba v různém stádiu rozpracovanosti. Vzhledem k dřívějšímu značení modelů S předpokládáme, že první bude mít plochou obrazovkou (SM-G950) a ten druhý (SM-G955) přijde s obrazovkou zakřivenou. Samozřejmě mohou být zakřivené oba tyto modely a rozdíl by mohl být například ve velikosti displeje.

Dalo se očekávat, že když model S7 nese označení SM-G930, tak model S8 ponese označení SM-G940, ale tak to není, jelikož v Jižní Koreji (a Číně) si mnoho lidí spojuje číslo 4 se smůlou. S8 má údajně kódové označení Dream, zatímco S8 Edge je Dream2.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here