Samsung Galaxy S8 má mít displej téměř bez rámečků! Přijde tak o typický znak telefonů od Samsungu

0

samsung-galaxy-s8-bez-rameckuSamsung se rozhodl využívat fyzické domovské tlačítko déle než většina ostatních výrobců, ale podle dosavadních informací by měl tuto éru ukončit model Galaxy S8. Telefon bude mít údajně obrazovku, která zabere téměř celou přední stranu zařízení.

Ovládací tlačítka pod displejem budou virtuální a u zařízení by mohla být využita ultrazvuková čtečka otisků prstů od Qualcommu.

Displej zůstane u technologie Super AMOLED, ale údajně nabídne místo technologie PenTile plné RGB. Měli bychom se již dočkat pouze telefonů se zakřivenými hranami, ale úhlopříčky by měly zůstat na hodnotách 5,1″ a 5,5″.

Zasvěcenci tvrdí, že se Samsung snaží představit Galaxy S8 již v březnu, ale zároveň plánuje rozsáhlé testování, což může uvedení posunout až na duben. Analytik HMC Investment Securities poukazuje na to, že „Jak bude telefon bezpečný bude důležitější, než jaké nabídne inovace.“

Údajné využití duální kamery již bylo vyloučeno. Místo toho se má Samsung zaměřit na zlepšování softwaru a digitálního asistenta od nedávno odkoupené společnosti viv Labs.

Nic z toho zatím samozřejmě nebylo potvrzeno, ale společnost čelí tvrdé konkurenci, takže by byly tyto inovace zajisté na místě.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here