Samsung Galaxy S8 má mít 6 GB RAM, 256 GB úložiště a spoustu chytrých vychytávek!

1
samsung-galaxy-s7
Samsung Galaxy S7

Po odvolání modelu Note7 čeká spousta lidí na další vlajkovou loď od Samsungu, jíž by měl být model Galaxy S8. Zvěsti o tomto telefonu se tak na nás chrlí téměř neustále. Některé z nich se dají považovat za méně důležité, zatímco některé jsou skutečně zajímavé a právě mezi ně patří i ta dnešní.

Podle této zvěsti by měl Samsung Galaxy S8 nabízet úložiště s kapacitou 256 GB. Zatím však není známo, zda se má jednat o standardní kapacitu úložiště nebo jde o variantu telefonu s vyšší kapacitou úložiště. Galaxy S8 by prý měl také přijít s 6 GB operační paměti, což by nebylo vůbec na škodu, jelikož je známo, že TouchWiz je při využívání operační paměti poměrně náročný.

Připomeňme si, že jsme původně očekávali 6 GB operační paměť také u modelu Galaxy Note7, a když Samsung oznámil, že nebude mít RAMka vyšší kapacitu než u modelů Galaxy S7, byli někteří z nás poměrně překvapeni.

Takže zatím očekáváme, že Galaxy S8 bude mít pěkný design, vylepšený fotoaparát, který by snad měl být u větší varianty telefonu dokonce duální, optický snímač otisků prstů vložený pod sklem displeje, displej citlivý na tlak, který by měl nahradit dvě kapacitní tlačítka a jedno fyzické domovské tlačítko na spodní straně nebo třeba snímač oční duhovky IRIS.

Pokud Samsung přijde se všemi výše uvedenými prvky a udrží cenu na podobné hladině jako tomu bylo u modelů Galaxy S7 a S7 Edge, pak by se dalo očekávat, že bude poptávka doslova obrovská. A samozřejmě očekáváme také zlepšení kontroly kvality, jelikož další fiasko už si Samsung dovolit nemůže.

Zdroj

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here