Samsung Galaxy S7 byl v testu rychlosti nabíjení poražen čínským OnePlus 3 (video)

0

Galaxy S7 vs OnePlus 3 nabíjeníV dnešní době jsou technologie rychlého nabíjení chytrých telefonů v podstatě standardem. Jistě, velké baterie s dlouhou životností jsou sice ideální, ale nikdy nesmí stát v cestě rychlému dobití přístroje. Ne všechny rychlé nabíječky jsou si však rovny, jak zjistíme ve videu od OnePlus.

Ve videu se proti sobě postavily vlajkové lodě OnePlus 3 a Samsung Galaxy S7, abychom zjistily, který telefon nabízí rychlejší technologii nabíjení a vypadá to, že vítězem je OnePlus 3. V první části testu se podařilo technologii Dash Charge nabít OnePlus 3 na 67%, zatímco Samsung Galaxy S7 se za stejnou dobu nabil přesně na 50%.

www.youtube.com/watch?v=pK3AK_48cgU

Druhá část testu už byla zajímavější. Když má telefon vypnutý displej, tak to samozřejmě znamená, že spotřebovává méně energie, což by mělo mít teoreticky za následek rychlejší nabíjení. Technologie Dash Charge od OnePlus však dokázala nějakým způsobem ignorovat zapnutý displej a podařilo se jí opět telefon nabít na 67% za 30 minut, zatímco technologie Adaptive Fast Charging od Samsungu nabila Galaxy S7 za stejný čas pouze na 23%.

Samozřejmě je to jen test, což znamená, že ve skutečnosti se může rychlost nabíjení lišit v závislosti na mnoha faktorech, ale pokud OnePlus při testu nijak nepodvádělo, jedná se zajisté o obdivuhodný výsledek.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here