Samsung Galaxy S6 Edge+ a další limitovaná Marvel edice

0

Před několika měsíci se Samsung dohodl s Marvelem a společně vytvořili Samsung Galaxy S6 Edge v Iron Man edici, která sklidila skvělé ohlasy (a draze se prodávala, vzpomeňte na náš článek o jeho ceně na internetu). Dnes jsme se dočkali oznámení nové superhrdinské edice, která tentokrát vypadá jako Ant-Man.

Na Iron Man edici bylo skvělé to, jak speciální byla vzhledem. Samsung totiž vytvořil úplně novou barevnou kombinaci červené a zlaté, která sama o sobě vypadala skvěle. Navrch pak ještě přihodil opravdu stylově vypadající bezdrátovou nabíječku, vypadající jako obloukový reaktor z hrudi Iron Mana, nové téma pro launcher a Avengers krabičku.

Galaxy-S6-edge-Iron-Man-Limited-Edition_KV1

Hlavním neduhem Ant-Man edice S6 Edge+ je to, že téměř nic z toho se tady nenachází. Ano najdeme tady speciální krabičku, powerbanku a taky zadní kryt s tématikou Ant-Mana (a možná i nějaké speciální téma uvnitř telefonu), ale to je všechno. Samsung si nedal tu práci a nepřipravil nám novou speciální barevnou kombinaci (nemluvě o bezdrátové nabíječce).

Ant-Man S6 Edge+

Edice se bude prodávat pouze v Číně a cena se bude pohybovat v přepočtu okolo 23 tisíc korun, což je opravdu dost.

Zdroj: gsmarena

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here