Samsung Galaxy S2 TV – smartphone s televizí pro Brazílii

2

Samsung Galaxy S2 TV (1)

Dnešní špičkové smartphony nabízejí možnost dálkového ovládání televizoru. Na některých trzích však nejsou výjimkou ani telefony s integrovaným TV přijímačem. Na brazilském trhu představil Samsung model s názvem Galaxy S2 TV. Nejedná se však o obnovení legendární vlajkové lodi, s tou má totiž novinka společný pouze název, zatímco design a výbava jsou zcela odlišné.

Samsung Galaxy S2 TV podporuje standard ISDB-T, který je však dostupný pouze ve státech Jižní Ameriky a Asie. Případní čtenáři, kteří by o smartphone měli zájem, tak mají smůlu. Zajímavostí je výsuvná anténa, kterou je možné používat na místech s horším signálem.

Co se týče další výbavy, řadí se Galaxy S2 TV do střední třídy. Novinka má například 4″ displej s WVGA rozlišením, dvoujádrový procesor s taktem 1 GHz, 4GB vnitřní paměť a 5mpx fotoaparát. Operačním systémem je Android 4.2 Jelly Bean s uživatelskou nadstavbou TouchWiz.

Samsung Galaxy S2 TV (2)

zdroj: Android Central

2 KOMENTÁŘE

    • Možná, že se dá něco podobného objednat z Číny, ale o ničem konkrétním nevím. Ale tablety s TV tunerem se u nás běžně prodávají, v nabídce je má třeba Prestigio nebo GoClever.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here