Samsung Galaxy S II a údajný neoficiální Ice Cream Sandwich

4

Nová verze Androida s podtitulem Ice Cream Sandwich zatím není ani pořádně představená a již zde máme první video s ním na současném telefonu Samsung Galaxy S II. Alespoň to tedy tvrdí jeho uploader, uživatel XDA fora s nickem „Eddyx8“.

Většina ostatních lidí, včetně mne, je spíše názoru, že se o opravdový Ice Cream Sandwich nejedná. Ve videu je totiž v podstatě ukázán pouze launcher, jehož imitace jsou již i pro Gingerbread a dvé další, z Ice Cream Sandwich již uniklé (hudba, market) aplikace. Přesvědčivosti nepřidává ani neukázání nastavení, případně i samotné položky s verzí Androida.

A konečně ještě absence softwarových kláves, která by se možná ještě dala omluvit přítomností těch hardwarových, a naprosto zjevně neživé náhledy aplikací při multitaskingu.)

Přeberte si to tedy, jak chcete, ale dle mého názoru spíše o Ice Cream Sandwich nejde.

Graf ceny produktu Samsung i9100 Galaxy S II poskytuje server Heureka.cz

Zdroj: ac

4 KOMENTÁŘE

  1. Taktez pochybuji a dalsi vec, ze to jede na SGS2 a pokud si vsimnete horni listicky, tak to je myslim uprava od JKAY z XDA. Nevim no, nechame se prekvapit.

  2. Toto je jen launcher prý vytažený z ICS taky jsem ho zkoušel a nastavení minimum, jen tam přidal google music a ještě něco, ale ten launcher jsem měl, takže epic fail 😀

  3. presne,toto ICS nieje na 100%.iba ICS launcher a hudba,zmenená téma na officiálnej SAMSUNG rom a pridaná bounce animácia

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here