Samsung Galaxy Player 70 Plus – multimediální přehrávač s 5″ displejem a dvoujádrovým procesorem

2

Samsung v domovské Jižní Korei představil nový multimediální přehrávač Galaxy Player 70 Plus. Ten je vybaven obrovským pětipalcovým displejem s WVGA rozlišením (800 x 480), dvoujádrovým procesorem taktovaným na 1 GHz a 5mpx fotoaparátem. Operačním systémem je Android 2.3 Gingerbread se známou uživatelskou nadstavbou Samsung TouchWiz. Dlouhou výdrž by měla zajistit baterie s kapacitou 2500 mAh.

Díky podpoře Wi-Fi můžete zařízení používat k prohlížení internetových stránek, komunikaci přes e-mail i sociální sítě nebo třeba stahování her a dalších aplikací z Android Marketu. Nechybí ani vestavěný T-DMB tuner pro příjem korejského televizního vysílání.

Samsung Galaxy Player 70 Plus se v Jižní Korei prodává ve dvou verzích, které se od sebe liší velikostí vnitřní paměti. 16GB verze stojí 399 000 wonů (6 700 Kč) a 32GB verze je v prodeji za 469 000 wonů (7 900 Kč). Velikost paměti obou verzí je možné ještě rozšířit díky slotu na microSD karty. Výrobce zatím neoznámil, zda se tento multimedální přehrávač bude prodávat i na evropských trzích.

zdroj: ac

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here