Samsung Galaxy Note „Lite“ prý bude mít Snapdragon 820, 4 GB RAM a FullHD displej!

0

Samsung Galaxy Note 5Před pár týdny se objevily zprávy, že Samsung testuje dvě varianty modelu Galaxy Note 6, jedna měla mít klasický displej a druhá „Edge“ displej se zaoblenými hranami.

Od té doby se již neobjevily žádné informace o tom, která z nich bude nakonec představena (nebo jestli dokonce obě) a nová fáma nám nyní říká, že Samsung pracuje na slabší variantě tohoto telefonu.

Naštěstí pověst poodhaluje také některé specifikace, takže víme, že by měla tato varianta přijít s procesorem Snapdragon 820, FullHD (1080p) displejem (velikost zůstává na 5,8 palcích) a 4 GB operační paměti.

Je vtipné, že telefonu s takovýmito specifikacemi budeme říkat slabší nebo „Lite“, ale nezbývá nám jiná možnost, jelikož se říká, že standardní Galaxy Note 6 bude mít procesor Snapdragon 823, QHD 5,8 palcový displej a 6 GB (možná dokonce 8 GB) operační paměti.

Není třeba říkat, že v současné době není nic jisté a jako obvykle nebyly tyto specifikace oficiálně potvrzeny. Musíme si holt počkat na oficiální představení.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here