Samsung Galaxy Note 7|Potvrzen název a snímač oční duhovky Iris!

0

Samsung Galaxy Note 7 (Note 5)V loňském roce Samsung představil model Galaxy Note 5, což logicky znamená, že letos by se měl nástupce jmenovat Galaxy Note 6. Nicméně se už před nějakou dobou objevily zvěsti o tom, že Samsung se rozhodl vynechat celou generaci a Tweet od známého leakstera Evana Blasse to nyní potvrdil.

Blass napsal do tweetu „Potvrzeno“ a vložil logo Galaxy Note 7. Samozřejmě je třeba poznamenat, že by mohl kdokoliv snadno vytvořit tohle loga pomocí Malování nebo jiného programu, ale vzhledem k tomu, že Blass se proslavil tím, že jeho zvěsti a úniky jsou téměř vždy pravdivé, dalo by se předpokládat, že má pravdu. Evan také později dodal, že je potvrzena i přítomnost snímače oční duhovky Iris.Samsung Galaxy Note 7Nemáme ponětí, proč chce Samsung přeskočit celou generaci. Možná mají pocit, že letošní model Galaxy Note je tak přelomový, že nemůže být považován za pouhého nástupce loňského modelu? Podle nedávných zvěstí prý Samsung dokonce nemusí nabízet verzi telefonu s klasickým plochým displejem, který bude nahrazen pouze duálně zakřiveným.

V každém případě jde jen o úniky, kterým nemůžeme nikdy věřit na sto procent. Podle zatím známých dat má být model Note 7 představen dne 2. srpna, což není za dlouho, takže budeme nejspíš už brzo vědět všechno.

 

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here