Samsung Galaxy Note 7 přijde pouze s 5.8″ zakřiveným displejem a 6 GB operační paměti

0

Samsung Galaxy Note 5Samsung se bohužel minulý rok rozhodl, že svým modelem Galaxy Note 5 neobšťastní Evropany a jako útěcha měl tehdy na našem starém kontinentu posloužit model Galaxy S6 Edge +.

Nyní bychom však měli dostat plnotučný Galaxy Note 7, který prý bude mít duálně zakřivený displej.

Samsung prý napadlo, že stylus S-Pen by se mohl skvěle hodit k zakřivené obrazovce s 5.8“ úhlopříčkou. Takže abychom si to ujasnili, nemá být představena žádná verze Note 7 s klasickým displejem.

Super AMOLED displej by měl mít QHD rozlišení, čímž podobnost s S7 rozhodně nekončí. Telefon bude poháněn přetaktovanou verzí procesoru Exynos společně s 6 GB operační paměti. Note 7 bude následovat model S7 také v posílení baterie, a ta tak bude disponovat kapacitou 4 000 mAh (oproti 3 000 mAh).

Fotoaparát bude také disponovat dual-pixel snímačem s rozlišením 12MP, ale Samsung prý ještě vylepší software. I další funkce by prý měly být inspirovány modely S7 a S7 Edge.

Dle dřívějších zvěstí přijde Note 7 s certifikací IP68, skenerem oční duhovky Iris a portem USB Type-C.

Pověst také naznačuje, že Samsung Galaxy Note 7 přijde v polovině srpna asi za 800 € (cena pro Nizozemsko), což je při současných kurzech asi 21 700 Kč.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here