Samsung Galaxy Note 10.1 jako učební pomůcka

1

GALAXY Note 10.1

Samsung se nebál a mezi Android zařízení opět navrátil zařízení se stylusem. A jak se zdá tak to myslím se svou řadou Note vážně. Po loňském modelu smartphonu letos uvedl na trh tablet Galaxy Note 10.1.

Který můžete používat jako běžný tablet pro zábavu. Hodí se i jako pracovní nástroj díky doplňkovým aplikacím přímo od Samsungu, tablet zvládne rozpoznat psaný text a ten následně převede do tiskací podoby. Díky propojení s Wolframalpha zvládne software vyřešit jakýkoliv vzorec za Vás nechybí ani podpora zobrazení grafu funkce. Či další vychytávky.  Všechny tyto výhody na tabletu umocňuje podpora reálného multitaskingu, kdy můžeme mít na displeji spuštěny dvě aplikace v různých oknech a zároveň pracovat v obou najednou.

Samsung je si vědom předností Galaxy Note 10.1 a cílí marketing právě na školy a studenty. Nyní se tak můžeme podívat na 4 minutové video, ve kterém Samsung ukazuje, jak by mohly vypadat hodiny v budoucnosti právě s tabletem Galaxy Note 10.1. O nasazení tabletů ve výuce se již dlouho hovoří, ale Samsung posunul laťku svými aplikacemi zase o kousek výš. Osobně bych si tento tablet dokázal představit jako vlastní pomůcku při studiu na vysoké škole.

Graf ceny produktu Samsung Galaxy Note GT-N8010ZWAXEZ poskytuje server Heureka.cz

Samsung Galaxy Note GT-N8010ZWAXEZ lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

1 komentář

  1. teda neposlouchal jsem co rikaji (asi bych tomu ani nerozumel:-)), ale to co tam bylo videt, bylo fakt malo, divat se misto na displeje tabletu na xichty studentu je fakt super 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here