Samsung Galaxy Grand Prime se zaměří na tvorbu ,,selfie“

0

Do velké skupiny výrobců, produkujících telefony s 5 megapixelovými předními kamerami, takzvanými selfie modely, se brzy přidá i elektronický gigant Samsung se svou novinkou nazvanou Samsung Galaxy Grand Prime. Nedávno uniklé fotografie zařízení byly pořízeny ve Vietnamu. Očekává se, že Grand Prime bude možno koupit někdy během příštího měsíce právě tam za 236 amerických dolarů (zhruba 5050 Kč). Následně by se model měl dostat i mimo tuto asijskou republiku.

2

Bavíme-li se o parametrech produktu, je nutné zmínit 5palcový displej s rozlišením 540 x 960, čtyřjádrový 1.2GHz Snapdragon 400 CPU procesor a 1 GB RAM paměti. Komu by pak bylo 8 GB volného úložného prostoru málo, může si jej rozšířit microSD slotem, pobírajícím až 64 GB paměti navíc. Dále je novinka vybavena předinstalovaným Androidem 4.4 a druhým 8MP fotoaparátem na zadní straně. Samsung Galaxy Grand Prime pobere dvě SIM karty a nabízí využití 3G, Wi-Fi a Bluetooth 4.0 připojení.

1

Zajímavé je, že předchozí modely Grand byly vybaveny pouze 2MP předními kamerami, proto by měl být skok ve kvalitě selfie fotek značný. Mezi další modely, ,,ušité na míru pro selfie maniaky“ ,můžeme zařadit Sony Xperia C3 nebo Nokia Lumia 730, dva skutečně jmenované ,,selfie smartphony“. Na trhu jsou samozřejmě i další 5MP telefony, které toto označení nemají, jako třeba HTC One (M8).

34

Patříte také mezi nadšence, kteří nevynechají žádnou příležitost k focení a sdílení selfie?

zdroje: http://www.talkandroid.com, http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here