Samsung Galaxy Gear 2 možná nepoběží jenom na Androidu

0

Podle USA Today a The Verge nás čeká na nadcházejícím veletrhu Mobile World Congress v Barceloně představení nového modelu chytrých hodinek Galaxy Gear 2 od Samsungu. Zpráva to není jinak překvapující, s jejich představením se více méně počítá již delší dobu, co je ovšem novinka, je fakt, že možná bude představeno více verzí.

samsung-galaxy-gear-box-and-watch-3

Jedny hodinky by měly běžet klasicky na Androidu a druhé  na novém operačním systému vyvíjeném Samsungem – Tizenu. Hodinky s Tizenem by mohly přinést podporu více zařízení, než jenom s operačním systémem Android. Jestli bude představeno i více verzí po hardwarové stránce, jisté není.

Hovoří se o tom, že by měla přijít s novou verzí větší výdrž a hodinky by již neměly mít tak mohutný design. Právě zde by se dalo uvažovat o verzích „pro muže a pro ženy“. Samsung se vyjadřoval k faktu, že se k ženské ruce příliš nehodí, tak, že by se to s novou verzí mělo výrazně změnit. Je otázka, jestli tím myslel, že nové Galaxy Gear budou méně mohutné obecně nebo se lidé s drobnější rukou dočkají vlastní verze.

Spolu s chytrými hodinkami druhé generace bychom se měli dočkat i představení nové verze vlajkové lodi Samsungu – Galaxy S5. 24. února, kdy by mělo vše vypuknout, vás o představených novinkách  budeme informovat.

Zdroj: USAToday

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here