Samsung by mohl představit Galaxy Gear 2 a Tab 4 na MWC 2014

0

Pro nadcházející veletrh by si měl Samsung údajně připravit vedle představení své vlajkové lodi, Samsungu Galaxy S5, také chytré hodinky Galaxy Gear 2 a tablet Galaxy Tab 4. Alespoň to vyplývá z informací, které získal zpravodajský server ZDNet Korea.

essLbAEEBGtzfxq12MGI

Samsung by tak měl pokračovat ve strategii, kterou pro nadcházející období předestřel, tedy pokrýt celou škálu zařízení v takové míře, v jaké to bude možné. Představen by tedy mohl mít telefon, chytré hodinky i tablet s tím, že bychom se u telefonu a tabletu mohli dočkat rovnou více verzí.

Podle dostupných informací by měl být Galaxy Tab 4 představen ve třech velikostních kategoriích, 7″, 8″ a 10″. Předpokládá se, že všechny verze budou mít čtyřjádrový procesor o taktu 1,2 GHz, poběží na Androidu ve verzi 4.4 KitKat a budou nabízeny v různých verzích také z hlediska kapacity vnitřní paměti, kdy by mohla dosahovat hodnoty až 16 GB. Zároveň by však měla být zachována podpora karet microSD. Na internetu se také objevila možná specifikace pro zmíněné tablety a jejich porovnání s předchozí verzí.

Samsung-Galaxy-Tab-4-leaked-specs

Podle některých spekulací by měly Galaxy Gear 2 disponovat ohebným OLED displejem a měly být projít kompletní designovou renovací. Vytýkaná tloušťka a malá výdrž baterie by mohly být překonány, přičemž prodejní cena by měla být nastavena níže, než je tomu u první verze. Právě u prvního modelu klesla cena téměř všude na polovinu, v Indii se navíc v rámci prodejní akce objevily za cenu třetinovou oproti té, se kterou byly na trh uvedeny.

Co přesně přinese Mobile World Congress 2014 teprve uvidíme, jisté však je, že vás budeme o všech novinkách z Barcelony informovat hned, jak to bude možné.

Zdroj: ZDNet.Korea

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here