Roadtrip s Galaxy S5 – Na jedno nabití z východního na západní pobřeží USA [video]

1

Samsung je znám svými vlastními mody spotřeby baterie jenž integruje do Androidu v rámci svých přístrojů. Nejinak je tomu u aktuálního modelu Galaxy S5, kde byl integrován speciální Ultra Power Saving Mod, jenž si klade za cíl ušetřit energii baterie, jak je to jen možné. Samsung v nejnovějším reklamním spotu propaguje právě tuto vychytávku, kdy se rozhodl otestovat výdrž přístroje při roadtripu z východního na západní pobřeží USA.

Přístroj vydržel bez nabití 7 dní , kdy posádka urazila 3504 milí napříč 13 státy. Během cesty bylo odesláno z přístroje 86 SMS, pořízeno 119 fotografií a 4 minutové video, z přístroje se během cesty příliš nevolalo celkem byly uskutečněny hovory v délce 16 minut. Jak celý výlet s telefonem na jedno nabití dopadl se dozvíte v následujícím videu:

http://www.youtube.com/watch?v=bVMXnQtlRkk

1 komentář

  1. No jo, jenže při takovém použití si můžu koupit nějakou hloupou Nokii za 1000 Kč + za 5000 nějaký kompakt a vydrží to víc, budu mít lepší fotky a vyjde mě to na ani ne polovinu peněz.
    Jinými slovy, S5 mám a jsem spokojený, ale ten šetřicí režim je nouzovka, protože zabije prakticky všechno, kvůli čemu si kdo S5 kupuje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here