Revoluce je tady: Neomezený tarif Free O2 za 749 Kč

2

O2 revoluce

Telefonica O2 se jako první operátor odhodlal k revolučnímu snížení cen mobilních tarifů. V rámci této změny uvádí tři nové tarify Free O2 a ruší dotaci na mobily.

Na dnešní tiskové konferenci O2 představilo nové revoluční tarify. Tak pojďme se podívat na revoluci podle O2.

tarify se zavazkem
Ceny tarifů se závazkem na 24 měsíců

Stávající tarify Neon skončí a nahradí je tři nové Free O2 tarify, které se budou lišit skladbou balíčku. Nejlevnější tarif Free O2 startuje na 249 Kč, za které dostanete neomezené volání a psaní sms do sítě O2, hovory do ostatních operátorů budou zpoplatněny za 3,50 Kč za minutu, SMS do ostatních síti bude za 1,5 Kč.

U tarifu Free O2 Plus za 499 Kč dostanete navíc 2 hodiny volání do ostatních sítí a 150MB internet v rámci tarifu. Kdy po vyčerpání datového balíčku bude rychlost snížena na 200 kb/s což je dostačující pro provoz smartphonu.

Nejvyšší neomezený tarif Free O2 CZ pořídíme za 749 Kč ten nabízí neomezené volání a SMS do všech českých sítí a 1GB datový balíček. Kdy po vyčerpání datového balíčku bude rychlost snížena na 200 kb/s což je dostačující pro provoz smartphonu.

Akční ceny nových tarifů platí při úvazku na 24 měsíců a mohou je získat noví i stávající zákazníci včetně těch, co už si pořídili dotovaný telefon. Vztahuje se na i na podnikající fyzické osoby a právnické osoby. Ceny bez závazku naleznete na obrázku níže.

Slevy

  • Mladí do 26 let získájí k tarifům FREE navíc slevu 50 Kč/měsíc
  • Senioři nad 60 let získávají k tarifům FREE navíc slevu 50 Kč/měsíc
Ceny tarifů bez závazků
Ceny tarifů bez závazků

Bude zajímavé jak se k tomuto postaví Vodafone a T-mobile, vypadá to že se uskuteční i v ČR cenová válka.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here