Qualcomm Snapdragon 800 v MDP přístrojích s extrémním výkonem

0

qualcomms800benchmarkslead01-1371620242

Využití nejvýkonnějšího procesory od společnosti Qualcomm se pomalu ale jistě blíží a tak je samozřejmě velký zájem o to, jaký vlastně nabídne výkon. Hodně je srovnáván s konkurencí jako je Samsung Exynos 5 Octa, ale zapomínat nesmíme ani na Tegru 4.

Snapdragon 800 a Exynos 5 Octa byli nedávno testováni v zařízení Galaxy S4, kde vyhrál, byť jen těsně, procesor od Qualcommu. Nyní se redaktoři z portálu Engadged podívali na MDP zařízení, které disponuje Snapdragonem 800.

MDP ať už telefony nebo tablety se vyznačují tím, že nabízí ty nejlepší technologie a nikdy se nedostanou do prodeje. Je to takový prototyp na odzkoušení výkonu a i proto design nehraje roli.

Použitý MDP tablet s 11,6 palcovým displejem a Full HD rozlišením je vybaven rychlými LPDDR3 RAM o velikosti 2GB. ROM dosahuje 32 GB s možností navýšení o SD karty. Fotoaparát disponuje 12 Mp a přední kamerka 2MP. MDP telefon má 4,3 palce a HD rozlišení. V tabulkách si můžete všimnout, že benchmarky se velmi liší a ačkoliv Snapdragon 800 například jasně poráží konkurenci v CF-Bench, v jiných případech už to tak zcela jasné není.

Uvidíme jak dopadnou testy Tegry 4, které rozhodnou zda je Qualcomm Snapdragon nejsilnější na trhu.

test1 test2 test3

Zdroj: engadged

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here