První údajná fotografie ze Samsungu GT-I9500 (Galaxy S III)

1

O Samsungu Galaxy S III bylo napsáno opravdu mnoho. Nejednou jsme tady psali o téměř vybásněných hardwarových specifikacích, jen těžko uvěřitelných konceptových renderech a čas od času se dokonce objevili i spekulace o možné přítomnosti 3D displeje.

Nyní ale konečně začíná dostávat zařízení s označením GT-I9500, tedy z největší pravděpodobnosti Galaxy S III, trochu reálný obraz. Na internetu se totiž objevil první, podle EXIF informací, právě tímto telefonem, pořízený snímek.

Ačkoliv změnit EXIF informace není nic těžkého, tak většina zahraničních serverů předpokládá jeho pravost. Nejen že byl totiž vyfocen v Jižní Koreji na místě velké továrny Samsungu, ale hlavně podle serveru pocketnow pochází od stejného člověka, který dříve přinesl například první pravé fotografie z Galaxy S II.

Poměrně zajímavé je však rozlišení fotografie, to je totiž pouhých 5 MPx, tedy neodpovídá dříve předpokládanému 12 MPx čipu. Z největší pravděpodobnosti tak fotka buďto prošla zmenšením anebo v aplikaci prostě nebylo nastaveno maximální rozlišení. Zbytek údajných specifikací ale prý již sedí, tedy jak světlost objektivu 2.65, tak i 4 milimetrová ohnisková vzdálenost.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here