První rendery Galaxy Note 7 Edge!

0

Samsung-Galaxy-Note-6-03

Rok 2016 s sebou přinesl jednu hlavní změnu, kterou postupně využívají všichni výrobci. Jedná se o duální fotoaparát, který jsme mohli poprvé spatřit u LG G5 následován Huawei P9,a možná přibude i iPhone 7. Nejnovější internetové drby naznačují, ž touto změnou by mohl projít i Samsung se svým modelem Galaxy Note 7 Edge. Objevily se také nové rendery zařízení, na kterých paradoxně duální fotoaparát ještě nenajdeme.Samsung-Galaxy-Note-6-04

Dvojitá kamera je celkem atraktivní funkcionalitou například P9 od Huawei, která na tomto stále ještě unikátním řešením spolupracovala s německou legendární společností Leica, což podle výsledků přineslo své ovoce. Ostatní se tedy budou snažit čínského výrobce napodobit, třeba již nadcházející Samsung Galaxy Note 7 Edge.

youtu.be/NdyH22ojXyU

Ptáte se vůbec jakou má logiku osazovat smartphone dvěma čočkami? Podle výrobců může kamera pomoci v ostření na vzdálené, nebo naopak přiblížené objekty a focení panoramat. Uvidíme, jak se s tím popere Samsung. K představení nových modelů řady Galaxy Note by mělo dojít možná již začátkem srpna, což je za pouhé dva měsíce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here