První dojmy k hodinkám Galaxy Gear nevěstí nic dobrého pro Samsung

7

Galaxy Gear

Samsung se při spojení chytrého telefonu Galaxy Note III a hodinek Galaxy Gear snaží vytvořit nezapomenutelný a inovativní zážitek. První dojmy několika recenzentů však nasvědčují tomu, že své chytré hodinky Galaxy Gear nemá patřičně doladěné. Posuďte sami.

Galaxy Note III společně s Galaxy Gear jsou mezinárodně představovány ve Spojených státech amerických. Díky tomu máme jedinečnou možnost si přečíst názory nezaujatých osob.

Například Vlad Savov ze zahraničního portálu The Verge se vyjádřil k hodinkám Galaxy Gear takto:

„Galaxy Gear nejsou chytré hodinky. Upřímně řečeno, nejsem si jistý, co přesně to má být. Samsung je popisuje jako společníka zařízení a Galaxy Gear jsou skutečně dlouhodobě závislé na propojení s jiným zařízením od Samsungu, ale nikdy mě neopustil pocit, že by se skutečně jednalo o užitečného společníka.“

I ostatní recenzenti se shodují na tom, že Galaxy Gear mají velmi zajímavou a intuitivní myšlenku, která však nebyla přetvořena do zdárného konce.

http://youtu.be/-Fo5x7ZIPCM

David Pogue z portálu NY Times je také zkritizoval:

„Nikdo nebude kupovat tyhle hodinky a ani by je neměl kupovat. Ale i přesto v nich něco zajímavého je. Někdy mohou být Galaxy Gear osvobozující, jelikož je můžete použít k několika úkolům, které nelze provádět se smartphonem v ruce.“

Kritika se týká rozhraní, které je zpožděné a omezené na aplikace. Rychlost Galaxy Gear je závislá na Galaxy Note III. Dalším problémem je výdrž baterie, o čemž jsme vás také informovali. Aktuální výdrž jednoho dne je jednoznačně pro chytré hodinky velmi málo.

Třetí hodnocení pochází ze zahraničního portálu Engadget:

„Galaxy Gear jsou solidním úsilím od společnosti Samsung, ale potřebují čas, aby mohly růst a rozvíjet se. Svou práci odvádí dobře, jsou více funkční a synchronní, než jakékoliv jiné chytré hodinky, které jsme mohli do této doby vyzkoušet.“

Od Galaxy Gear tedy můžete čekat jak pozitivum, tak negativum, které v současné době převládá. Uvidíme, jak na tato hodnocení zareaguje jejich výrobce, tedy Samsung.  Podle posledních informací od českého zastoupení Samsungu se Galaxy Gear objeví u nás v prodeji již příští týden s doporučenou maloobchodní cenou 7699 Kč.

Zdroj: AndroidAuthority

7 KOMENTÁŘE

   • Hodnocení? Žádné nevidím, jen několik vytržených vět neuměle přeložených zřejmě Google translatorem. Např. věta…ale nikdy mě neopustil pocit, že by se skutečně jednalo o užitečného společníka.. nedává vůbec smysl, aspoň ne v češtině. David Pogue skutečně hodinky zhodnotil, ale vy jste z jeho dvoustránkového hodnocení vytrhl jednu větu. Takže znovu…hodnocení produktu má smysl, ale váš neumělý a zkreslující výcuc je k hovnu.

    • Pane Polický, zde bych si dával pozor. Komunikujete s PANEM Perlíkem, váženým redaktorem, který sežral všechnu moudrost světa a podle něj, být redaktorem, je naprostý TOP.

     To, že píše blbosti ho nezajímá, protože on je ten nejlepší a jednoduše Redaktor s velkým R…

     Bohužel přeložené texty mne udivily také, ale u tohoto Redaktora mne udivilo již spousta věcí, takže není potřeba se nad tím nijak vzrušovat. Na kvalitu webu si hold musíme zvyknout a bude hůř… Z těch 10 redaktorů totiž píší kvalitně dva, zbytek je opravdu tragédie a nedivím se, že všichni ostatní utekli. S těmito pseudo redaktory by nikdo moc nevydržel, bohužel se to týká i šéfredaktora, pokud je sekce: Redakce aktuální.

    • Hodinky nejsou užitečný. Myslím si, že z té věty je to snadno pochopitelné.

     Nevím, proč považujete stručný výpis za zkreslující. Není třeba sem dávat celé hodnocení, ale pouze to, co čtenáře zajímat bude. V několika větách jim říci, že hodinky v aktuálním stavu nemá smysl kupovat.

     • V tom hodnocení jsou jak pozitiva, tak negativa. Vy vytrhnete negativa a prohlásíte, že čtenáře víc zajímat nebude? A jinak jste zdráv?

 1. nesúhlasím, mne článok priniesol info, ktoré ma oslobodzuje od potreby čítať ďalšie o týchto hodinkách. Od začiatku sa vezú na nie veľmi dobrej vlne kritiky a teraz reálne predávané odskúšané kusy to potvrdzujú.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here