Prototyp LG Nexusu 4 se ztratil v baru v San Franciscu

3

Už jste slyšeli ten vtip, jak muž vejde do baru a zapomene tam svůj extrémně drahý prototyp netrpělivě očekávaného telefonu? Že dokonce dvakrát po sobě a navíc od té, jinak naprosto seriózní, jablečné firmy? Tak to se raději posaďte, za chvíli ho totiž uslyšíte po třetí, jen v podání někoho jiného.

Koncem září se naprosto z ničeho nic v jednom baru v San Franciscu, tedy shodou náhod městě, kde sídlí Google, objevil prototyp zatím nepředstaveného LG Nexusu 4. A co víc, i přesto, že majitel baru vystavil telefon za kasu, aby si jej mohl jeho majitel přijít vyzvednout, tak se pro něj za celý den nikdo nezastavil.

Google se nakonec o ztraceném telefonu, díky známému barmana, který se v telefonech vyznal, dozvěděl a rozehrálo se i divadélko se snahou dostat jej zpátky a vše ututlat. Na rozdíl od případů Apple se nicméně nehrozilo soudy, Google nakonec jen barmanovi nakonec nabídl, že si může telefon nechat, pokud nezveřejní jeho fotografie a videa do pondělního představení.

Nakonec to však nemělo žádný smysl, přibližně o dva týdny později, tedy okolo 8. října totiž jedna bulharská stránka zveřejnila první fotografie Nexusu 4 a spustila tak doslova lavinu dalších informací.

Zdroj: Wired

 

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here