Procesor Exynos 8895 pro Galaxy S8 bude taktovaný na 3,0 GHz a obraz zpracuje o 70% rychleji

0

exynos-8895Množství zvěstí týkajících se Samsungu Galaxy S8 začíná pomalu nabírat na intenzitě, což potvrzuje i ta poslední, která se týká označení dvou modelů.

Z Číny nyní přišla také zpráva, která říká, že nový Exynos 8895 zlepší zpracování obrazu až o 70% a bude taktovaný až na 3,0 GHz. Očekáváme, že u Samsungu Galaxy S8 dojde ke zlepšení hlavně v oblasti displeje, který by měl mít 4K rozlišení a doufáme, že se dočkáme také nového náročného fotoaparátu, který dokáže dobře využít všech kladných vlastností nového čipu.

Exynos 8895 prý bude také prvním procesorem společnosti Samsung, při jehož výrobě bude využita 10nm technologie a poběží na maximálním příkonu pouhých 5 wattů. Čip údajně zaznamenal v Geekbench při Single-Core testu 2301 a při Multi-Core testu 7019 bodů.

Pokud jsou zvěsti pravdivé, bude Exynos 8895 bezesporu opět naprosto vynikajícím a jedním z nejdůležitějších procesorů příštího roku. Jsme také zvědaví, zda nyní Samsung využije svůj procesor na všech trzích nebo bude postupovat jako letos a například americké modely Galaxy S8 dostanou procesor od Qualcommu.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here