Prisma je konečně dostupná i pro operační systém Android

0

Prisma pro AndroidPrisma je nová foto-aplikace, která se stala rychle populární mezi uživateli operačního systému iOS. Aplikace byla původně vydána pouze pro telefony od Applu, takže si museli uživatelé OS Android chvíli počkat, ale tohle čekání je nyní u konce. Prisma pro Android je od včerejška konečně funkční a již je zdarma dostupná v Obchodě Play.

Aplikací, které vaše fotografie upraví pomocí filtrů je sice spousta, ale aplikaci Prisma lze považovat za jednu z těch, které jsou jedinečné, jelikož díky ní docílíte toho, že budou fotky vypadat jako obrazy.

V aplikaci Prisma je k dispozici 36 filtrů, z nichž každý dělá z fotek obrazy. U každého filtru můžete nastavit intenzitu efektu, díky čemuž docílíte toho, že bude fotografie vkusná. Aplikace se automaticky ořízne fotky a nabízí rychlé sdílení fotografií na Instagram, Facebook, Twitter a další sociální sítě.

Majitelé Android smartphonů si mohou konečně vyzkoušet, jak Prisma funguje a zjistit, zda se jedná o aplikaci, ve které vidí potenciál a míní ji používat delší dobu nebo jde jen o počáteční humbuk a nepřipadá jim užitečná. Prisma zdarma a v aplikaci si nemusíte nic dokupovat.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here