Prestigio má vlastní cloudové úložiště. Nabízí 200GB prostor zdarma

2

Prestigio MultiCloud

Společnost Prestigio před nedávnem spustila své vlastní internetové úložiště s názvem MultiCloud. Pro každého uživatele je zdarma připraven 200GB prostor pro jeho data, který je navíc možné například pozváním přátel nebo sdílením na sociálních sítích rozšířit až na 1 TB. Zatímco úvodních 200 GB máte bezplatně k dispozici jen na jeden rok, gigabajty získané jako bonus si můžete užívat po neomezenou dobu.

V současné době je bohužel úložiště dostupné jen pro majitele smartphonů a tabletů se značkou Prestigio. Pokud máte zařízení od tohoto výrobce, můžete si aplikaci MultiCloud stáhnout přes nástroj Instalátor Prestigio (v anglické verzi systému Prestigio Installer). Na nových zařízeních z řad MultiPhone a MultiPad by už klient úložiště měl být předinstalován.

Po prvním spuštění Prestigio MultiCloud budete vyzváni k přihlášení pomocí účtu Prestigio ID. Pokud tento účet nemáte, můžete si jej zdarma vytvořit přímo v aplikaci. Po přihlášení už budete moct využívat všech výhod, které vám nové cloudové úložiště nabízí. Mimo jiné mezi ně patří možnost zapnutí automatického nahrávání fotografií, videí a hudby z vašeho zařízení Prestigio (přes Wi-Fi), prohlížení a editace souborů některých formátů (např. dokumentů) nebo snadné sdílení vašich souborů s přáteli a spolupracovníky.

zdroj: Prestigio via Moj Android

2 KOMENTÁŘE

  1. tak proč zkrátka a dobře nenapíšete do nadpisu, že je to jen pro Prestigio? nebo jen chcete, aby vám na články klikalo víc lidí? pro 99 % čtenářů neužitečný článek!

    • Promin ,ale logicky název článku Prestigio má vlastní cloudové úložiště dává dost najevo ,že se to týká majitelů výrobků Prestigio. Když třeba BMW má promo akci tak také nerozdávají majitelům Audi atd,ale pouze majitelům BMW ne?
      Myslím,že 99 % čtenářů to došlo. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here