Představen hudební přehrávač Walkman F886 od Sony. Poháněn bude Androidem 4.1 Jelly Bean

3

Walkman F886

Sony představila nový hudební přehrávač, který bude jistě zajímat milovníky mobilního operačního systému Android. Ten bude totiž pohánět zařízení s názvem Walkman F886, přesně takto byl přehrávač nazván.

Konkrétně to bude verze 4.1, tedy Jelly Bean, ale ta nebude jediným lákadlem. Walkman F886 nabízí i vysoké rozlišení. To se bude zobrazovat na čtyřpalcovým dotykovým displeji Triluminous s 32 GB uživatelskou pamětí.

Kromě podpory Wi-Fi připojení, díky kterému lze stáhnout různé aplikace z obchodu Google Play, bude uživatel moci využít i funkce vestavěného Bluetooth rádia. Hlavním cílem přehrávače však zůstává kvalitní zvuk, který lze navíc sdílet s přáteli. Jeho dekódování nabízí až 192 kHz/24 bitů.

 

Navíc podporuje zesilovač S-Master a snížení hluku, respektive šumu, kdy pohltí až 98 % při přehrávání hudby přes sluchátka.

V zařízení je integrován systém Digital Sound Enhancement Engine, který dokáže automaticky obnovit zvuk s velkým rozsahem, ten jinak ztrácí v digitální kompresi.

Walkman F886

Hudební přehrávač navíc nabídne opravdu vysokou výdrž baterie. Při klasickém přehrávání MP3 dosáhne hodnoty až 35 hodin, pokud uživatel využije Hi-Res zvuk (96 kHz/24 bit), pak se baterie vybije za 26 hodin.

V současné době není známa dostupnost ani předpokládaná cena. Je však jasné, že společnost Sony pro zákazníky připravila velmi kvalitní hudební přehrávač. Jak se vám zamlouvá?

Zdroj: Sony
 

3 KOMENTÁŘE

    • Podle mě to záleží na ceně takového přehrávače. Pokud člověk využívá telefon pro přehrávání hudby, tak zdaleka nemá tak kvalitní zvuk. U běžného přehrávače to možné je, ale také je třeba si zaplatit. Takže si myslím, že se to určitě ujme. Takový asiaté mají rádi snad všechno. 😀

    • Huhu. Tak z toho tě vyléčí poslech nějakého kvalitního playeru. (Osobně mám zkušenost pouze se Sony, ale Cowon je prý také špička.) Pokud k tomu budeš mít nějaká slušná sluchátka a nejsi hluchý, pak ti bude po návratu k telefonu hodně smutno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here