Potvrzeno: Samsung Galaxy Note III bude představen 4. září

0

Už před měsícem se na internetu objevily informace z neznámého zdroje, podle kterých by mělo 4. září 2013 dojít k představení dlouho očekávaného Samsungu Galaxy Note III. A dnes toto datum potvrdil samotný Samsung, když začal novinářům z celého světa rozesílat pozvánky na akci, která se bude konat právě 4. září. Tedy jen krátce před začátkem veletrhu IFA 2013.

Samsung Unpacked Note III

Samsung Unpacked, jak už korejský výrobce tradičně nazývá události, na kterých jsou představena nová zařízení, se bude konat v Berlíně. Pozvánka sice přímo neuvádí, že představenou novinkou bude Galaxy Note III, ale existuje hned několik indícií, které tomu nasvědčují.

Kromě už zmíněného úniku informací, ke kterému došlo na začátku července, si všimněte použití fráze „Note the date“. Celá pozvánka je navíc vyvedena v grafickém stylu, který připomíná kresby a poznámky vytvořené pomocí stylusu na Samsungu Galaxy Note.

Samsung Galaxy Note III by měl mít podle spekulací 5,7″ displej s rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů, osmijádrový procesor Exynos 5 Octa nebo čtyřjádrový Snapdragon 800, 3GB RAM a operační systém Android 4.3 Jelly Bean.

zdroj: Phandroid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here