Poslední uniklá ICS ROMka pro Motorolu Razr neobsahuje Motoblur

2

Aktualizace na Android 4.0 Ice Cream Sandwich samozřejmě neunikají pouze Samsungu a HTC, ale i ostatním výrobcům jako například Motorole. A právě té se to stalo i tento týden, když se na internetu náhodou objevilo nové, na Ice Cream Sandwichi postavené, sestavení pro žiletku Razr (a potencionálně tedy i Razr Maxx).

To, že se objevila samotná testovací verze aktualizace, však není to nejdůležitější. To opravdu podstatné je, že v ní takřka chybí Motorole mnohdy vyčítaná grafická nadstavba Motoblur. Namísto ní je systém jen na pár místech lehce vylepšen, rozhodně však ne překryt nebo, jako to rádo dělá HTC se Sense, úplně přepracován.

Rozhodně tak Motorole tleskáme a doufáme, že se z jejího kroku poučí co nejvíce ostatních výrobců. Přeci jen, Android 4.0 je již poměrně hezký sám o sobě a je jej tak zbytečné skrývat.

zdroj: DroidLife

 

2 KOMENTÁŘE

  1. bohužiaľ blur nie je len graficka nadstavba, takže screenshot moc nepovie.. a že nejaká ROM od Motoroly neobsahuje blur, tomu uverím až keď uvidím výpis bežiacich procesov/služieb 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here