Pořad BBC 1 Watchdog se zaměří na velikost paměti Samsungu Galaxy S4

0

watchdog

Stejně jako dříve třeba u Microsoft Surface, tak nedávno i u Samsungu Galaxy S 4 byla poměrně hodně propírána velikosti vnitřní paměti. Obdobně jako jiná chytrá zařízení totiž nová vlajková loď Samsungu nenabídla celou inzerovanou paměť uživatelům, na rozdíl od naprosté většiny ostatních si pro sebe ale nenechala jen nějakých 10 – 30 %, ale u nejmenší – 16 GB verze – dokonce v některých verzích i více než polovinu.

A právě kvůli tomu se na telefon podle všeho zaměří příští díl pořadu Watchdog britské televizní stanice BBC1, který se běžně zaobírá nekalými praktikami prodejců, trablemi zákazníků a tak podobně. Rozpor mezi inzerovanou a reálně dostupnou pamětí bude konkrétně podle všeho jedním ze dvou hlavních témat hodinového pořadu, dá se tak předpokládat, že mu bude věnován dostatek času.

Samozřejmě by bylo nanejvýše naivní věřit, že se jedním pořadem něco změní. Vzhledem k negativní reklamě, kterou stanice velikosti BBC1 dokáže udělat, je ale pravděpodobné, že to Samsungu trochu uškodí a možná i popostrčí k inzerování pravdivějších informací. Ale to už jsme spíše v říši přání.

Via: androidcentral

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here