Populární aplikace Prisma začne již brzy podporovat i videa!

0

prisma-logo-with-art-backgroundJiž jste zřejmě slyšeli o velice úspěšné aplikaci Prisma, která promění vaše obyčejné fotografie v rádoby umělecká díla, a to prostřednictvím umělé neuronové sítě.

V poslední době je však ještě populárnější, jelikož se před pár dny stala oficiálně dostupnou i pro telefony s operačním systémem Android. Ve své současné podobě je aplikace velmi jednoduchá, jelikož ji můžete pouze otevřít, vybrat si fotku, zvolit jeden z 30 grafických stylů, čekat na zpracování vašeho požadavku neuronovou sítí a kochat se konečným „překreslením“ vaší fotky do podoby obrazu ve vámi zvoleném stylu. Samozřejmě nesmíme zapomenout na to, že máte ještě možnost sdílet výsledek na své sociální sítě.

Možná jste si již všimli, že aplikace má jeden obrovský nedostatek, a to že neumí pracovat s videem. V tuto chvíli Prisma zpracovává jen fotografie, ale to se brzy změní. Podle spoluzakladatele Prismy Alexeje Moiseenkova přibyde v příštích několika týdnech do aplikace nový nástroj, který umožní využití stejných uměleckých stylů i na krátké videoklipy. Technologie je zřejmě připravena, ale před uvedením do provozu musí ještě společnost pracovat na aktualizaci své výpočetní infrastruktury, aby zvládla zpracovávat i přidanou zátěž, a to je skvělá zpráva, jelikož i zpracování fotografií aplikaci občas trvá nesnesitelně dlouh.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here