Popular Science: Google now je největší inovací toho roku

1

Google now

Podle časopisu Popular science přišel Google letos s nejlepší službou, která si zaslouží titul Inovace roku 2012. Jedná se o dobře známou službu Google now, kterou mohou využívat všichni majitele smartphonů s Androidem Jelly Bean.

Na první pohled se může zdát, že se nejedná o žádnou převratnou inovaci přeci jenom už zde před Google now byla hlasová asistentka Siri pro iOS. Jenže opak je pravdou Google vyvinul první asistenční službu, která předvídá Vaše potřeby, jediné co musíte udělat je si službu aktivovat a nastavit si své karty. Zde si můžete nastavit karty které Vás zajímají jakou jsou počasí, sport, lety či různá místa kde se zdržujete.

Od této chvíle Google now na pozadí vašeho Androidu sleduje Vaše vyhledávání, události v kalendáři a vaši polohu. Tyto údaje následně zpracovává a vyhodnocuje. Nejčastěji Vás  Google now upozorní pomocí notifikační lišty na nutnost odjezdu na schůzku tak abyste stihli včas dorazit. Přináší Vám aktuální výsledky Vašeho oblíbeného týmu a mnoho dalšího.

Google now je chytrá služba, která má před sebou mnoho výzev.

Zdroj: www.popsci.com

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here