Poptávka po modelu Galaxy Note 7 od Samsungu vysoce převyšuje nabídku!

0

Samsung Galaxy Note 7Samsung silně podcenil poptávku po nové vlajkové lodi Galaxy Note7 a teď se usilovně snaží vyrábět dostatek telefonů pro každého. „Z předobjednávek vyplívá, že poptávka po telefonu Galaxy Note 7 silně předčila naše očekávání, a proto musel být datum zahájení na některých trzích upraven,“ oznámil Samsung prostřednictvím deníku Reuters.

Vysoká poptávka je pro Samsung velice pozitivní zprávou, ale společnost se musí snažit co nejrychleji vyrábět chybějící kusy, aby si zákazníci nakonec raději nepořídili iPhone 7, který by měl přijít již v září letošního roku. V části Evropy a zbytku světa bude Note7 na začátku září dostupný pouze za předpokladu, že nedojde k dalším zpožděním.

V loňském roce měl Samsung problémy s dodávkami dostatečného množství zakřivených displejů pro Galaxy S6 Edge, ale s tímto prý letos u modelu Note 7 problémy nejsou (komponenty jsou vyráběny samotným Samsungem, takže se snižuje riziko vnějších problémů a zpoždění).

Samsung pouze uvedl, že se snaží zvýšit produkci, aniž by zacházel do nějakých podrobností. Analytik společnosti Nomura odhaduje, že se letos společnosti podaří prodat 15 milionů kusů Galaxy Note 7, díky čemuž by telefon výrazně předstihl loňský model Note 5, jehož se do konce minulého roku prodalo 9 milionů. Někteří analytici již zvyšují předpovídané zisky společnosti Samsung za letošní rok.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here