Podívejte se na největší LED reklamu od Samsungu ve tvaru Galaxy S7 Edge! (video)

0

Samsung je jedna obrovská společnost, která má na poli se smartphony velký úspěch, a tak se společnost rozhodla, že bude mít i velkou reklamu. Korejský výrobce se tedy rozhodl dát dohromady ten největší a nejpůsobivější bilboard jaký jsme kdy viděli. Je to obrovský Samsung Galaxy S7 Edge.Russia_Signage_Main_2

Tato gigantická reklama je postavena na straně administrativní budovy v Moskvě v Rusku. Do značné míry se jedná o obrovskou sadu LED panelů zobrazující informace o telefonu, ale spíš to vypadá jako obrovský telefon. Reklama je dokonce, tak poctivá, že zde najdeme i všechny komponenty, které běžně vidíme na smartphonu – tlačítko domů, kameru na přední straně a nesmíme zapomenout na logo.

youtu.be/LAvV0jisjuM

Tato reklama měří na výšku celých 80 metrů, a na šířku má 40 metrů a lze ji vidět až z 2,2 km dálky. Nejenom, že jde o gigantickou reklamu, ale je dokonce i strategicky umístěná u silnice, která spojuje centru, Moskvy a mezinárodní Šeremeťjevo. Samsung tvrdí, že tuto oblast navštíví 800.000 lidí … denně.

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here