Podívejte se na chystanou Xperia XR na renderech

0

Poté co Sony představilo Xperii X se chystá představit další smartphone, letos již svůj šestý. Mělo by se jednat o nový vlajkový model s názvem Xperia XR(prozatím známé jako Xperia F8331).SonyXperiaXR_3-768x768

Podle uniklých renderů na twitterovém účtu @Onleaks by měla Xperia XR měřit 146 x 72 x 8,1 mm, což je víc než například u Xperie X nebo Xperie X Performance. Kromě toho nabídne 5“ displej pravděpodobně s Full HD rozlišením. Zatím toho o telefonu moc nevíme, ale z renderů lze vyčíst, že Xperia XR přinese na spodní části USB typu C a zadní kameru s dvoudiodoým LED bleskem.

Předchozí úniky naznačovaly, že přední i zadní kamery budou schopny natáčet 4K video, v tom případě by šlo o první takový telefon na světě. Co se týče designu, tak se Xperia XR distancuje od designového jazyka série Xperie X. Má ostřejší rohy a ve spodní části zad zajímavý předěl.

xperia-xr-zada sdddddsd

Sony má 1. září na veletrhu IFA v Berlíně připravenou tiskovou konferenci, je tedy možné, že se při této příležitosti dočkáme i oficiálního představení Xperie XR.

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here