Podívejte jak se žije na ISS pomocí Snapchatu!

0

ISSSnapchat-e1463486436595

Oslavte 100 tisící oběh kolem Země s Mezinárodní vesmírnou stanicí (ISS)! NASA se spojila se sociální službou Snapchat s cílem ukázat světu „typický den“ ve vesmíru. Pro příštích 24 hodin, kdokoliv je registrován na Snapchatu může sledovat živý příběh astronautů na současné kosmické stanici.

Tim Kopra, americký astronaut pro kosmické a letecké činnosti, bude zveřejňovat multimediální obsah na populární portál. Kopra se připojil k týmu vesmírné stanici v prosinci 2015 jako velitel Expedice 47 a na stanici bude ještě pár týdnů, tedy celkem šest měsíců.

Do této chvíle se na Snapchatu objevoval fantastický obsah např. nádherný výhled na Zemi, nějaké zábavné videa, které poukazují na každodenní činnosti bez gravitace nebo zajímavosti a novinky o ISS a její dlouhé cestě.

Pro přístup k tomuto obsahu se stačí podívat na oficiální účet NASA. Pokud máte zájem, pospěšte si, protože, jak již bylo zmíněno, tato iniciativa bude trvat pouze 24 hodin, a některé z nich již uběhli. V každém případě byla tato iniciativa důležitým nástrojem ke zvýšení jejich všeobecné znalosti, vzhledem k tomu, že většina lidí na zemi si dokáže jen stěží představit každodenní dynamiku astronautů.

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here