Pocket Legents slaví druhé narozeniny – nabízí volný přístup do původně placených arén

0

Oblíbená MMORPG hra Pocket Legends, kterou si oblíbilo více než 5 milionů hráčů z celého světa, v těchto dnech slaví druhé výročí od svého spuštění. V rámci tohoto jubilea připravili vývojáři ze Spacetime Studios zajímavý bonus.

Všichni hráči mají nyní zdarma přístup do všech prémiových levelů hry. Bez zaplacení jediné koruny si tak kromě běžných úrovní můžete také podívat do oblastí Sandstone Caves, Skeller’s Return, Croc Feud, Frozen Nightmares, Shadow Caves a Wyldwood.

V případě, že jste si dříve zakoupili přístup do nějaké z prémiových úrovní, najdete ve svém inventáři exkluzivní dárek v podobě „Frozen Crown of Gratitude“. Pokud nákup úrovní proběhl v posledních sedmi dnech, bude vám vrácena celá výše utracené virtuální měny (tzv. platinum).

Celý týden si ve hře můžete zakoupit speciální čepice k oslavě tohoto výročí. Zmenšené verze těchto čepic pak můžete získat zcela zdarma zamáváním na hráče, který si tento předmět zakoupil.

Pocket Legend si můžete zahrát na zařízeních s Androidem, iOS nebo v desktopových prohlížečích Chrome. Většina hry je zdarma, platíte jen za některé zvláštní předměty, funkce a prémiové úrovně.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Malou odměnu získali navíc také hráči Star Legends, kteří mohou svým postavám zakoupit speciální masky medvěda, ptáka nebo elfky.

zdroj: pl, coa
via pha

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here