Pizza Hut ukázala krabici od pizzy, která dokáže proměnit smartphone v projektor

1

Když Google poprvé ukázal světu svou virtuální realitu Google Cardboard, řekl k tomu, že inovativní hardware nepotřebují vždycky složité technologické postupy pro výrobu. To dnes potvrdila americká společnost Pizza Hut, která ukázala krabici od pizzy, jenž dokáže proměnit Váš smartphone v projektor.

 Pizza-Hut-projector-box-640x427

Výroba je tedy opravdu jednoduchá a stačí si objednat pizzu, abyste dostali projektor zdarma. Budete sice potřebovat opravdu tmavou místnost, protože výkon je velmi slabý. Kýžený „cool efekt“ je ale na místě, protože projektor z krabice od pizzy nemá jen tak někdo.

 pizza-hut-projector-box (1)

Je jasné, že se ze strany Pizza Hut jedná pouze o marketingový tah, ale nutno uznat, že velmi povedený. Takováto krabice bude dostupná pouze v Hong- Kongu.

Podobné marketingové kousky nejsou zas tak ojedinělé, o čemž svědčí i akce KFC, která do svých tácků implementovala Bluetooth klávesnici.

https://vimeo.com/128882841

Zdroj: phandroid.com

1 komentář

  1. Tak to je cool!!! Škoda, že zrovna nejedu do Hongkongu 🙁 Sice jsem nedávno investoval do koupi nové lampy do projektoru z http://www.projektory-lampy.cz/ ale tento projektor je prostě bomba. Hned bych jej bral i když ta kvalita obrazu asi opravdu nebude příliš valná

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here