PhoneSuit představil Lightplay – přenosný dataprojektor s Androidem

0

Výrobce příslušenství k chytrým telefonům, PhoneSuit, dnes ráno představil nový přírůstek k řadě kapesních dataprojektorů s označením LightPlay. Na tom samotném by nebylo nic zajímavého, kdyby kromě dataprojektoru nešlo zároveň také o chytré zařízení s Androidem.

Vcelku jde tedy o klasický androidí tablet s dataprojektorem namísto displeje. Nalezneme v něm tedy standartní jednojádrový procesor taktovaný na 1GHz, 8GB vnitřní paměti, WiFi (b/g/n), dvojici reproduktorů a Android ve verzi 2.3 Gingerbread (s příslibem aktualizací).

Kromě toho má samozřejmě i dataprojektorovu část, která se může pochlubit svítivostí až 50 lumenů, maximální úhlopříčkou 80 palců a rozlišením 1024×600. Vzhledem k absenci dotekového displeje je k němu navíc dodávána ještě klávesnice se zabudovaným 3 osím gyroskopem, která může mimo jiné posloužit i pro ovládání případných her.

Na trh by se mělo zařízení dostat již 1. listopadu za cenu 500 dolarů, tedy přibližně 9000 korun. Celkové by tak mělo za přibližně stejnou cenu, jako již dříve představený dataprojektor s Androidem Tursion TS-102, nabídnout vyšší výkon ve větším balení.

Má podle Vás dataprojektor s Androidem smysl?

Zdroj: phonesuit

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here