Philips představil tři produkty ze série žárovek Hue

0

Po představení chytrých žárovek od jihokorejských společností LG a Samsung přišly na řadu i ty od Philipsu. Již na první pohled jsou od konkurence odlišné. Série Hue se tak rozrůstá o další tři kousky. Jmenovitě se jedná o Luminaries, Lux a Tap.

  • 3D tištěná svítidla (3D-printed luminaries): Jde o dekorativní osvětlení s kompatibilitou odstínu. Znamená to, že si zvolíte vlastní barvu osvětlení, což vyžaduje estetické cítění.
  • Lux: Normální žárovka, která je pokrytá širokou škálou barev. Stačí si tedy vybrat potřebný odstín. Cena je 40 dolarů (800 korun) za kus, případně 100 dolarů (2000 korun) za dva kusy včetně mostu pro spojení.
  • Tap: Takto se označuje vypínač světla s odstínem. Nemusíte tak využívat aplikace pro ovládání světel, ale pouze klepnete na vypínač. Využívá kinetickou energii, není tak třeba žádných baterií, nabíjení či drátů. Cena je 60 dolarů za kus (1200 korun).

Luminaries budou k dispozici pro předobjednávku již 31. března na oficiálních stránkách. Ostatní produkty se na trhu objeví nejspíše v létě. Aplikace pro ovládání žárovek přes Bluetooth je ke stažení níže.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: Android Police

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here