Pebble představil svůj AppStore, zatím jen pro iOS

0

nexusae0_13

Společnost Pebble, která se proslavila pomocí chytrých hodinek s e-ink displejem, uvedla na veřejnost Pebble AppStore. AppStore pro chytré hodinky společnost Pebble prezentovala již v lednu na CESu, který se konal v Las Vegas.

Po měsíci jsme se tedy dočkali spuštění služby, ovšem zatím ne pro nás (tentokrát nemířím na Českou republiku, nýbrž na celou platformu Android OS). Služba totiž byla spuštěna jako první pro majitele systému iOS, přičemž Pebble jedním dechem dodává, že AppStore pro Android je již na cestě. Datum, kdy se dočká platforma Android tohoto obchodu, zatím ovšem nebylo oznámeno.

Obchod by měl dle informací poskytovat roztřídění do kategorií, což Vám pomůže při hledání aplikace, která Vám bude vyhovovat. Právě díky tomu si společnost Pebble slibuje od vlastního obchodu  jednodušší instalaci aplikací do hodinek, což se jim rozhodně povede (instalace totiž bude mnohem příjemnější, než stahovat aplikaci z webu hodinek Pebble). Jak se ale obchod uchytí mezi uživateli, ukáže už jen čas.

Zdroj: AP

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here