Panasonic představí na MWC ještě jeden telefon s Androidem pro evropský trh

0

Kromě modelu Eluga by Panasonic měl na veletrhu MWC 2012 představit ještě jeden mobilní telefon s Androidem, který se bude prodávat na evropském trhu. Serveru pocket-lint to údajně řekl zdroj blízký této japonské společnosti.

Telefon, jehož název je zatím neznámý, bude vybaven kvalitním displejem nové technologie od Panasonic. Druhou předností by měl být fotoaparát se snímacím čipem LUMIX. Panasonic tak využije své bohaté zkušenosti s výrobou televizorů i digitálních fotoaparátů. Předpokládáme, že telefon bude mít dvoujádrový procesor, 4,3″ displej a zvýšenou odolnost proti vodě. Další informace se dozvíme 27. února, kdy v Barceloně začíná Mobile World Congress 2012.

Kromě nového telefonu chystá údajně Panasonic pro Evropany také tablet s Androidem, který by měl být, narozdíl od ostatních tabletů výrobce prodávaných na japonském trhu, zaměřen více na multimédia a zaujme tak větší okruh uživatelů. Tablet je ale zatím narozdíl od telefonů jen ve fázi příprav a představen bude během několika následujících měsíců.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here