Ovi Mapy od Nokie také pro Android a iOS

4

Oblíbené Ovi Mapy můžete vyzkoušet i na telefonech s operačními systémy Google Android a Apple iOS. Na aplikaci známou ze Symbianu ale zapomeňte, spokojit se musíte s verzí v mobilním webovém prohlížeči.

Beta verzi map najdete na adrese m.maps.ovi.com, podporovány jsou zařízení s Androidem a iOS. Naopak nefunkční je zatím služba v telefonech s Windows Phone 7 a Badou.

Webové rozhraní nabídne klasickou, satelitní a dopravní mapu. Nechybí vyhledávání tras (silniční, pěší, veřejná doprava), zjištění vaší aktuální polohy, informace o místech na mapě a další funkce.

Při používání na Androidu není narozdíl od iPhonu prozatím funkční pinch-to-zoom, tedy přiblížení/oddálení mapy tažením prstů, je tedy používat virtuální tlačítka.

A co si myslíte o těchto mapách Nokia vy? Využili byste někdy toto mobilní webové rozhraní? A ocenili byste aplikaci Ovi Mapy pro Android?

via nm

4 KOMENTÁŘE

  1. Je vidět že to je ještě hodně ranná verze. Né že by Nokia mapy k něčemu byli ale zde jsou úplně k ničemu.
    SGS s Android jedině na vestavěném prohlížeči nebo xScope. Firefox 5 ani Opera mobile to nepřekousne. Navíc do kvality Google map nemá žádná FREE

  2. Proc si ublizovat necim, jako jsou mapy od Nokie?? Lide na androidu by meli byt radi, ze od tohoto a jinych podobnych mohli utect 🙂

  3. Hlavně dost dobře nechápu k čemu web verzi když Locus s tím umí mnohem lépe. A s postatně větším výběrem podkladů. Na druhou stranu, co by nutilo Google své mapy/navigaci zlepšovat když by neměl vůbec žádnou konkurenci.

  4. Nokia Ovi mapy jsou prima v tom, že jsou offline. Takže to oceníte hlavně v zahraničí. Používám několik let v Nokia E66 a bylo by dobré, kdyby i tuto offline verzi portovali na Android apod.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here