Osmijádrový procesor Odin od LG se objevil v AnTuTu

0

Počátkem tohoto roku LG oznámilo vývoj vlastního procesoru s označením Odin. Zařízení mělo být postaveno na 28 nm architektuře se základem v osmijádrovém procesoru od ARM. Od té doby se neobjevila žádná zpráva. Alespoň do teď.

27121922-content

V benchmarku AnTuTu se objevil záznam z testu LG Odin. Podle informací, které z něj vyplývají, bude mít takt 1GHz a byl testován na zařízení s 13MP zadní kamerou, 1.3 MP přední kamerou, displejem o rozlišení Full HD (1920*1080), pamětí RAM 2 GB a pamětí ROM 4 GB. Testován byl s Androidem ve verzi 4.2.2. Jelly Bean. Server AnTuTu uvádí srovnání s procesorem Samsung Exynos 5410. Podle něj je výsledek malinko slabší než u zmíněného procesoru od Samsungu, což by mohlo být zapříčiněno dalším použitým hardwarem.

U procesoru pravděpodobně půjde o stavbu big.LITTLE, GPU bude Power VR6. Dosažené skóre v benchmarku bylo 27184. Pro jaké zařízení je procesor určen není jisté. Na začátku roku LG jistě představí mnoho zařízení. V úvahu by mohlo připadat LG G2 mini nebo LG G3 mini. Osobně se domnívám, že LG nepředstaví mini verzi LG G2 zároveň s novou vlajkovou lodí, ale zahájí prodej klasické a mini verze nové verze přístroje řady G zároveň.

27105839-content

Zdroj: AnTuTu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here